STEP & PUMP

NASZE ZAJĘCIA FITNESS ŁĄCZĄ ZE SOBĄ ELEMENTY

TABATA -  ABT - TBC  - PUMP

TBC

Skrót TBC oznacza „total body conditioning”, czyli modelowanie całego ciała. To zajęcia typu dwa w jednym – łączą ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Są wykonywane do rytmicznej muzyki. Sekwencje ćwiczeń TBC wymyśla instruktor, który dba, by uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Zajęcia te cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i zapalonych sportowców.

 Jędrne pośladki (ABT)

Forma aerobiku, która ma na celu wzmocnienie dolnych partii ciała. Znakomita forma dla początkujących. Trening skupia się głównie na miejscach " szczególnie kłopotliwych", czyli brzuchu, udach, pośladkach oraz biodrach. W zajęciach wykorzystujemy obciążenia na nogi. Duża ilość powtórzeń i różnorodność ćwiczeń pozwala wzmocnić i ujędrnić dolne części ciała oraz zwalczać cellulit. Na zajęciach tych występuje klasyczna rozgrzewka po której następuje wzmacnianie. Zajęcia dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych.

 Tabata

To zajęcia opracowane w oparciu o trening interwałowy – czyli zastosowanie dużego wysiłku i następujących we właściwych odstępach przerw na odpoczynek, co pozwala ciału na kolejne jeszcze intensywniejsze serie. Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała, i do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej. Wybraliśmy legendarne już w świecie sportu zestawy ćwiczeń interwałowych, dodając do nich porywającą muzykę i nowoczesne akcesoria fitnessowe. Dzięki temu stworzyliśmy mieszankę wybuchową – zajęcia Tabata, które zmienią Twoje ciało, spalą zbędny tłuszcz, dadzą Ci poczucie dobrze przepracowanego treningu i nowe pokłady pozytywnej energii!

 Pump&Tone

Zajęcia ze sztangami. Przeniesienie treningu z siłowni na salę fitness z mniejszymi obciążeniami. Ćwiczenia dla Pań i Panów. Zbudują idealną sylwetkę, wpłyną doskonale na Twoje samopoczucie i wpłyną na wytrzymałość siłową.

W górę

 

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.