Maratony Squasha

Chcesz się sprawdzić z różnymi przeciwnikami ? Szukasz partnera do gry? Jesteś początkującym graczem i nie wiesz jak zacząć ?
Maraton Squasha to wydarzenie dla Ciebie. W czasie rozgrywek dla początkujących trener wyjaśni reguły i podstawy gry w squasha.


1. Maratony squasha, to spotkania w których gramy formułą każdy z każdym do określonej liczby punktów ;)

2. Terminarz sezonu i zgłoszenia  dostępne poniżej:
http://bo5.pl/squashstacja/

3. Zaczynamy w piątki o 18:00
4. Dodatkowo zapisywać się można mailowo lub telefonicznie:

5. Liczba osób jest ograniczona maksymalnie 11osób na 1h
6. Uczestnictwo. W Maratonie może wziąć udział każdy zawodnik, bez ograniczeń wiekowych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.
7. Koszt kolejki 30 zł
8. Opłaty za daną kolejkę ligową należy dokonać przed rozpoczęciem gry w recepcji klubu.
9. W przypadku rezygnacji z udziału danego zawodnika w kolejce Maratonu po zamknięciu listy zgłoszeń (czwartek godz. 12:00), jest on zobowiązany do zapłaty wpisowego, bez możliwości użycia kart partnerskich. Zwolnienie z opłaty jest możliwe tylko i wyłącznie, jeśli zawodnik lub klub znajdzie zastępstwo w określonej grupie za nieobecnego zawodnika.

10. Przydział do grup ligowych odbywa się kolejno na podstawie:

średniej punktów rankingowych z ostatniej kolejki, w których dany zawodnik brał udział,awansu i spadku z poprzedniej kolejki (osoby które zajęły pierwsze miejsce i drugie miejsce w grupie w poprzedniej kolejce maratonu mają zagwarantowany awans do grupy wyższej, osoby które zajęły ostatnie miejsce i przed ostatnie spadają do grupy niższej niż to wynika z przydziału rankingowego), Każdy uczestnik przystępujący do rozgrywek pierwszy raz w trwającym sezonie, rozpoczyna od ostatniej grupy. W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach organizator ma prawo przyznania tzw. dzikiej karty i umiejscowienie danej osoby w wyższej grupie. 
11. Punkty w rankingu sumują się. W rankingu końcowym brane są pod uwagę wszystkie występy zawodnika.

Zasady są proste:
-Gramy każdy z każdym jednego seta do 15 pkt
-Wygrywa osoba, która wygra największą liczbę spotkań, w dalszej kolejności decydują małe punkty oraz bezpośredni pojedynek.
-21 punkt (golden point) 
-do 2 pkt przewagi
-2 osoby z najlepszym wynikiem awansują/2 osoby z najgorszym wynikiem spadają

Do zobaczenia !

W górę

 

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.