O klubie

Squashstacja to klub sportowy dysponujący 4 kortami do gry w squasha oraz 2 salami fitness. Dodatkowymi atutami obiektu, są dostępne w każdej szatni – sauny, z których każdy klient może korzystać bez ograniczeń czasowych.

Squash

Posiadamy 4 najwyższej klasy korty firmy ASB z certyfikatem Word Squash Federations. Są to niezwykle bezpieczne konstrukcje, przyjazne dla zdrowia zawodników. Ściany boczne i frontowa zapewniają jednakową dynamikę odbić piłki na całej powierzchni ścian oraz znaczne ograniczenie natężenia dźwięku podczas gry. Podłoga ASB Squash Court oparta jest na specjalnych poduszkach – amortyzatorach, która chroni zawodników przed kontuzjami. Zaawansowana technologia zapewnia naszym klientom wysoki komfort i przyjemność gry. Perfekcyjną widoczność gwarantuje oświetlenie typu LED.

Fitness & Joga

Sale fitness w Squashstacji to 2 pomieszczenia o powierzchni 80 m2, na których prowadzone są różnego rodzaju zajęcia z zakresu fitness, tańca oraz jogi. Wykwalifikowana kadra instruktorów zapewnia poprawę wyglądu sylwetki jak i przygotowuje ciało przyszłych mam do porodu oraz pomaga w powrocie do formy po porodzie. Zajęcia z zakresu jogi są bardzo dobrym uzupełnieniem po treningu squasha. Powinien o tym pamiętać każdy, dbający o swoje zdrowie sportowiec.

Kawiarnia

To miejsce gdzie możesz w ciszy i spokoju napić się wyśmienitej kawy, przeanalizować przebieg treningu z trenerem czy umówić się na spotkanie biznesowe przed grą w klatce. Udostępniamy Państwu sieć Wi-Fi i dokonujemy wszelkich starań, abyście czuli się Państwo komfortowo.

Sklep & serwis

Naszą ofertę rozszerzamy o możliwość zakupu sprzętu squashowego oraz odzież i buty sportowe. Pośredniczymy również w świadczeniu profesjonalnej usługi naciągania rakiet squashowych.

Organizacja imprez sportowych

Team Squashstacji zajmuje się organizacja lig oraz turniejów squashowych. Istnieje również możliwość zorganizowania zamkniętych imprez integracyjnych dla firm, rozgrywek branżowych czy przyjęć sportowych dla dzieci.

W górę

Wybór zajęć fitness dla każdego

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.