O KLUBIE

Squashstacja to klub sportowy dysponujący 3 kortami do gry w squasha oraz 2 salami fitness. Dodatkowymi atutami obiektu, są dostępne w każdej szatni – sauny, z których każdy klient może korzystać .

Squash

Posiadamy 3 najwyższej klasy korty firmy ASB z certyfikatem Word Squash Federations. Są to niezwykle bezpieczne konstrukcje, przyjazne dla zdrowia zawodników. Ściany boczne i frontowa zapewniają jednakową dynamikę odbić piłki na całej powierzchni ścian oraz znaczne ograniczenie natężenia dźwięku podczas gry. Podłoga ASB Squash Court oparta jest na specjalnych poduszkach – amortyzatorach, która chroni zawodników przed kontuzjami. Zaawansowana technologia zapewnia naszym klientom wysoki komfort i przyjemność gry. Perfekcyjną widoczność gwarantuje oświetlenie typu LED.

Sklep & serwis

Naszą ofertę rozszerzamy o możliwość zakupu sprzętu squashowego oraz odzież i buty sportowe. Pośredniczymy również w świadczeniu profesjonalnej usługi naciągania rakiet squashowych.

Fitness

Sale fitness w Squashstacji to 2 pomieszczenia o powierzchni 80 m2, na których prowadzone są różnego rodzaju zajęcia z zakresu jogi , fitness-u  oraz sztuk walk   Wykwalifikowana kadra instruktorów zapewnii poprawę kondycji oraz wyglądu sylwetki .

Organizacja imprez sportowych

Team Squashstacji zajmuje się organizacja lig oraz turniejów squashowych. Istnieje również możliwość zorganizowania zamkniętych imprez integracyjnych dla firm, rozgrywek branżowych czy przyjęć sportowych dla dzieci.

W górę

Wybór zajęć fitness dla każdego

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.