KORNEL DOBROWOLSKI

Mam na imię Kornel i mam 24 lata. Ze sportem jestem związany praktycznie od najmłodszych lat. Gdy miałem 5 lat rodzice zapisali mnie na taekwondo, które trenowałem przez kolejne 5 lat. W międzyczasie grałem w pikę nożna w naszym bolesławieckim klubie. Przez 2 lata również doskonaliłem sztukę pływania. W wieku 19 lat zacząłem uczęszczać na siłownie, która stała się moja największą życiową pasja. Od ponad roku czasu jestem certyfikowanym trenerem personalnym Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, który stale podnosi swoje kwalifikacje rożnymi kursami jak i szkoleniami. Kornel jest również uczestnikiem debiutów kulturystycznych, ukończył szkolenie m.in. z zakresu dietetyki klinicznej, zaawansowanych metod treningowych oraz suplementacji w sportach sylwetkowych.

Będę prowadził dla Państwa następujące zajęcia:

Treningi dla seniorów - zajęcia dedykowane przede wszystkim z myślą dla osób starszych na których będziemy pracować nad poprawa sprawności i ogólnego stanu kondycji fizycznej.

Trening dla osób z wadami postawy - treningi dedykowane osobom z rożnymi wadami postawy mające na celu przywrócenie prawidłowej postawy i aparatu ruchu.

Treningi funkcjonalne - skierowane dla ludzi pragnących wszechstronnie wzmocnić mięsnie, gibkość oraz koordynacje, bez nadmiernej budowy masy mięśniowej.

Treningi obwodowe - są ukierunkowane dla osób pragnących zbudować siłę oraz wytrzymałość mięśniowa jak i również wspaniale pomagają zgubić tkankę tłuszczową. Są przeznaczone dla osób o każdym stopniu zaawansowania

W górę
 

Wybór zajęć fitness dla każdego

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.