Aktualności

Bieżące wydarzenia i promocje w SquashStacji

28.09

OFERTA DLA FIRM
BIZNES&SQUASH

27.09

Nowy sezon squasha rozpoczęty!!!
Nowy sezon, nowe wyzwania… By im sprostać zapraszamy na profesjonalne treningi, pod okiem certyfikowanych trenerów w Szkółce Squashstacji. Jest to świetna okazja do nauki podstawowych elementów gry w squasha oraz ich doskonalenie, poprawienie koordynacji ruchowej, motoryki, kondycji i wytrzymałości fizycznej przy ogromnej dawce znakomitej zabawy!
W ramach zajęć, trener wprowadzi uczestników, dbając o systematyczny i kompleksowy rozwój poszczególnych elementów, niezbędnych do późniejszej, samodzielnej gry:

PROMOCJA DLA NOWYCH GRACZY!!!!

SQUASH : UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!! UZALEŻNIA!!!!! Czy zastanawialiście się jak tyle ludzi dało wciągnąć się w ten sport? Jak niewiele potrzeba było, żeby squash stał się częścią ich życia...i dlaczego tak się stało? Oni nie zastanawiają się nad tym...Ot po prostu idą na kort i grają...po drodze jeszcze jakiś turniej. WCIĄGA. BARDZO WCIĄGA!!!! W czym tkwi magia? Co sprawia, że ludzie, którzy zaczynają grać w squasha nie odpuszczają, tylko kontynuują swoją przygodę? Dlaczego więc tak bardzo lubimy grać w squasha? BO TO JEST BANALNIE ŁATWY SPORT!!!!

Polski
W górę

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.